Зеленський ввів у дію рішення РНБО про впровадження економічних санкцій проти чотирьох компаній

Фото з відкритих джерел

Згідно з указом, санкції застосовуються проти трьох російських компаній і одного підприємства із Сінгапуру

Сьогодні, 5 жовтня, президент України Володимир Зеленський підписав указ №497/2021 про введення в силу рішення Ради національної безпеки і оборони, згідно з яким упроваджуються економічні санкції проти трьох російських компаній і одного підприємства із Сінгапуру. 

Згідно з указом, санкції РНБО накладаються на ТОВ "Завод суднової світлотехніки "Маяк", ПАТ "Амурський суднобудівний завод", Федеральне казенне підприємство РФ "Казанський державний казенний пороховий завод" і сінгапурську Zasshid PTE. LTD.

Новини за темою: ЄС поки не запроваджуватиме санкції проти українських олігархів

Нагадаємо, за повідомленнями ЗМІ, 4 жовтня посли Євросоюзу погодилися додати ще 8 осіб в список персональних санкцій проти РФ, введених після початку тимчасової окупації Криму. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, який висвітлює теми європейської політики щодо східних країн-партнерів.

Раніше повідомлялося, що Палата представників Конгресу США одноголосно підтримала внесення до щорічного проекту оборонного бюджету поправок, які передбачають запровадження санкцій проти російського газопроводу "Північний потік-2".