Зеленський відреагував на затримку роботи комісії з обрання керівника САП

Фото з відкритих джерел

Президент заявив, що не почув адекватних пояснень щодо ситуації

Президент України Володимир Зеленський відреагував на затримку роботи з обрання керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури, заявивши, що не почув адекватних пояснень щодо ситуації. Про це він повідомив у Twitter.

Очільник держави зазначив, що члени відповідної комісії повинні виконувати свій обов'язок. "Не почув адекватних пояснень щодо затримки конкурсу для обрання нового керівника САП. Члени конкурсної комісії мають виконати свій обов'язок, як належить. Для України ефективність роботи антикорупційних інституцій є пріоритетом", - висловився Зеленський.

Нагадаємо, сьогодні, 9 жовтня, не відбулося засідання комісії, яка має обрати керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури. Причиною стала відсутність кворуму.

Новини за темою: Робота антикорупціонером: Скільки заробляє керівництво НАБУ, НАЗК і САП та їхні заступники

Згодом США і Європейський Союз висловили розчарування зривом засідання комісії з відбору керівника Спеціалізованої антикорупційної прокуратури й закликали без зволікання відновити роботу. У посольстві США заявили, що зупинка цього процесу підриває роботу антикорупційних органів.