Зеленський везе до Німеччини аргументи про небезпеку "Північного потоку - 2", - ОП

"Північний потік-2"

Фото з відкритих джерел

Президент планує озвучити відповідні аргументи під час зустрічі з Меркель

Президент України Володимир Зеленський підготував аргументи про небезпеку газопроводу "Північний потік-2". Про це повідомив новопризначений прес-секретар президента Сергій Никифоров під час брифінгу.

За словами Никифорова, відповідні аргументи будуть озвучені президентом у Німеччині під час зустрічі з канцлером країни Ангелою Меркель. "Володимир Зеленський везе аргументи, щоб переконати, що "Північний потік-2" шкодить як Україні, так і європейським країнам", - висловився речникю

Крім того, під час зустрічі лідери держав планують обговорити посилення ролі Берліна в "нормандському форматі", деокупацію Криму, енергобезпеку, енергоефективність та економічне партнерство.

Раніше в Німеччині повідомили, що президент України Володимир Зеленський і канцлер ФРН Ангела Меркель під час зустрічі обговорять низку питань, зокрема врегулювання ситуації на Донбасі та реформи. Зустріч лідерів України та Німеччини відбудеться в понеділок.

Новини за темою: Меркель продовжує наполягати на необхідності саміту ЄС - Росія

Нагадаємо, нещодавно міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що президент Володимир Зеленський проведе принципову розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. За словами Кулеби, Зеленський їде на зустріч з принциповою позицією щодо російського газопроводу "Північний потік-2".