Зеленський у США представив план із розграбування України: Зарубіжні ЗМІ про заяву "Опозиційної платформи - За життя"

Фото з відкритих джерел

План президента України Володимира Зеленського про трансформацію України, який він представив під час візиту до США, складається з корупційних проектів, спрямованих проти національних інтересів країни. Про це пише ряд зарубіжних ЗМІ, посилаючись на заяву партії "Опозиційна платформа - За життя".

"В ОПЗЖ назвали план Зеленського "абсолютно непідйомною, маячною й утопічною ініціативою" і звинуватили президента України в розграбуванні рідної країни", - повідомляє РЕН.ТВ.

Видання Lenta.ru зазначає, що в плані Зеленського для трансформації України міститься близько 80 проектів на суму 277 млрд дол. Однак джерелом бюджету для їх реалізації вказано державний бюджет країни, що Київ досі не спростував.

"У партії також звернули увагу, що американські інвестори проігнорували цю "нав'язливу рекламу розпродажу країни". "Тому що в цьому плані, що представляє собою просто перелік проектів, немає будь-якого економічного обґрунтування, розрахунків і передбачуваного ефекту, зокрема для іноземних інвесторів і кредиторів", - пише "Незалежна Газета"

Нагадаємо, що раніше у своїй статті голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя "(ОПЗЖ) Віктор Медведчук детально описав алгоритм виходу з кризи, в якій опинилася Україна.

Крім цього, у своєму інтерв'ю Віктор Медведчук прямо вказував на те, що влада повинна подбати про людей і допомогти в питаннях медицини, освіти, соціальних виплат. Тільки тоді Україна зможе стати успішною країною. При цьому лідер опозиції зазначав, що тільки українці можуть побудувати успішну Україну, нам її не побудує ні США, ні Європа, ні Росія. За його словами, партія "Опозиційна платформа - За життя" продовжить боротьбу за захист наших громадян від злочинних дій влади.