Зеленський у День Гідності та Свободи звернувся до українців (відео)

Фото з відкритих джерел

Президент закликав змінити самосприйняття й мислення

Президент України Володимир Зеленський привітав громадян із Днем Гідності та Свободи. Відповідне відео оприлюднила прес-служба Офісу президента в YouTube.

Очільник держави зауважив, що для українців гідність і свобода - це повітря. "Ми відзначаємо сьогодні День Гідності та Свободи. Свято, яке показує, що для нас гідність і свобода - це свято. Це наше повітря. Ні, це не звучить занадто гучно. Коли хтось вирішує перекрити нам повітря - ось тоді правда буває занадто гучно. Коли влада не чує український народ, тоді буває занадто гучно", - висловився президент.

Водночас він додав, що українці мають пишатися тим, що вони вільні творити майбутнє, й закликав "не опускати очей".

"Так, ми заплатили й продовжуємо платити за свободу дуже велику ціну. І ніколи не забудемо всіх, всіх, хто віддав за Україну своє життя. І ніколи не пробачимо всім, хто позбавив їх життя і хотів позбавити нас волі. Але головне, що це нікому не вдалось і ніколи не вдасться. І час уже змінити самосприйняття й мислення. Ми не жертва, не пригнічені, не розділені, не захоплені. Ми прекрасний, сильний, сміливий, розумний, талановитий народ. Непереможний", - сказав Зеленський.

Новини за темою: Рада ухвалила постанову про правову оцінку подій під час Революції Гідності

Нагадаємо, вже протягом семи років 21 листопада Україна відзначає День Гідності і Свободи. Цього дня у столиці та інших українських містах відбуваються пам’ятні заходи, присвячені подіям та персоналіям Революції Гідності. Про історію та події, що призвели до появи національного пам'ятного дня, читайте в нашому матеріалі.