Зеленський чинить тиск на Медведчука, щоб врятувати потопаючий рейтинг, - Лесик

Андрій Лесик

inlviv.in.ua

Адвокати Медведчука у процесі доведуть усю дурість політично мотивованого замовлення, каже Лесик

Президент Володимир Зеленський намагається мобілізувати свій електорат і врятувати потопаючий рейтинг тиском на ОПЗЖ. Але правоохоронні органи не мають жодних фактів, які дозволили б притягнути до відповідальності за сфабрикованими справами голову політради партії "Опозиційна платформа - За життя", народного депутата Віктора Медведчука.

Про це в ефірі "Першого Незалежного" повідомив член політради партії "Опозиційна платформа - За життя", депутат Харківської міськради Андрій Лесик.

"Ви чудово розумієте, що рейтинг Зеленського падає до нуля і він зараз конкурує за пальму першості на електоральному полі з Порошенком. Нападки на Медведчука абсолютно безпідставні, таким чином він хоче мобілізувати свій електорат. Але я хочу сказати, що Віктор Медведчук в цій ситуації буде переможцем, він вже переможець. А маячня, яку ми чули вчора з вуст Баканова і генпрокурора, показала ще раз, що у нас правоохоронна система під такими керівниками деградує щодня. Ось ця маячня, яку вони закидали, інкримінуючи, посуваючи її під статтю "держзрада", це просто смішно", - сказав Лесик.

Новини за темою: Переслідуючи Медведчука, українська влада усуває головного переговірника між Києвом і Москвою, - європейські ЗМІ

За його словами, адвокати Медведчука у процесі покажуть всю дурість інкримінованих політику звинувачень.

"Я читав коментар Дениса Нев'ядомського, екс-судді у відставці, нині депутата від ОПЗЖ. Він каже, що мріє і заздрить по-доброму адвокатам Медведчука, які познущаються над правоохоронною системою і покажуть тупість і дурість політично мотивованого замовлення", - додав депутат.

Також представник ОПЗЖ наголосив, що Україна перебуває під зовнішнім управлінням і тиск на опозицію -  справа рук його представників.

"Віктор Медведчук - єдина загроза для Зеленського, ось вони і усувають. Але доказів немає жодних. Я дивився брифінг двох панів (голови СБУ Івана Баканова і генпрокурора Ірини Венедіктової. - Ред.). Крім сміху, не було нічого, але я чекав, що вони покажуть факти фінансування тероризму, через що закрили телеканали ZIK, Newsone і "112 Україна". Як ми почули, питання було поставлено повз касу, нічого немає і не буде, і мене це радує. На Медведчука нічого немає", - підкреслив Лесик.

Як повідомляли, конфліктолог і офіцер СБУ в запасі Владислав Мулик зауважив, що тиск на ОПЗЖ почався після приїзду до України держсекретаря США Ентоні Блінкена, що вказує на американський слід у переслідуванні опозиції.