Зеленський скликав ще одне позачергове засідання Верховної Ради

Президент України Володимир Зеленський Фото з відкритих джерел

Засідання відбудеться у четвер о 16:00

У четвер, 15 липня, Верховна Рада України збереться на позачергове пленарне засідання. Таке розпорядження підписав спікер парламенту Дмитро Разумков, йдеться на сторінці голови ВРУ у  Facebook.

Зазначено, що засідання відбудеться на вимогу президента України Володимира Зеленського. Початок запланований на 16:00. Загалом до розгляду запропоновано 13 законопроектів.

На порядку денному переважно екологічні ініціативи, зокрема проекти законів "Про державний екологічний контроль" (№ 3091) та "Про території Смарагдової мережі" (№ 4461), а також щодо промислового забруднення (№ 4167), збереження лісів (№ 5650) та регулювання викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря (№ 5339).

Новини за темою: У п'ятницю відбудеться перше виїзне засідання РНБО. Що розглянуть

Крім того, депутати розглянуть питання впровадження електронної реєстрації та декларування місця проживання в Україні (№ 5463).

Також заплановано розгляд закону про посилення відповідальності за незаконне видобування корисних копалин (№ 3576) та проекту закону щодо імплементації міжнародних угод та директив ЄС у сфері охорони тваринного та рослинного світу (№ 2351).

Нагадаємо, нещодавно голова Верховної Ради Дмитро Разумков підписав розпорядження про скликання позачергового засідання парламенту на 13 липня. Засідання заплановане на 16-ту годину.