Зеленський призначив нового голову Івано-Франківської ОДА

Світлана Онищук і Володимир Зеленський Офіс президента

Регіон очолила Світлана Онищук

Президент України Володимир Зеленський призначив Світлану Онищук новою головою Івано-Франківської облдержадміністрації. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що відповідний указ було підписано сьогодні, 8 липня. Під час вручення службового посвідчення президента побажав новій очільниці Івано-Франківської області успіхів на посаді. Також він додав, що серед пріоритетів є розвиток інфраструктури та туристичного потенціалу регіону, а також залучення інвестицій.

Довідка

Світлана Онищук народилася в селищі Заболотів на Івано-Франківщині. Закінчила технікум за напрямом "Бухгалтерський облік", а також має вищу освіту за спеціальністю "Правознавство". Крім того, має ступінь доктора наук із державного управління.

Працювала юридичним консультантом приватної агрофірми, а також проходила службу в органах внутрішніх справ. Із 2012 року працювала на різних посадах у Нацагентстві з питань державної служби та його регіональних підрозділах. Із вересня 2019 року була заступницею голови Івано-Франківської ОДА.

Новини за темою: Пожежі на Луганщині: Рада ухвалила звіт і вимагає звільнити голову ОДА

Нагадаємо, нещодавно заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко анонсував звільнення в Україні кількох голів ОДА. За словами Тимошенка, в ОП відмовилися від призначення представників бізнесу на посади голів облдержадміністрацій, оскільки є ризик, що бізнес-інтереси будуть ставитися вище державних.