Зеленський провів телефонну розмову з президентом Польщі Анжеєм Дудою

Володимир Зеленський і Анджей Дуда Інтерфакс-Україна

Глави держав говорили про безпекові питання

У середу, 24 листопада, президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову зі своїм польським колегою Анжеєм Дудою. Глави держав говорили про безпекові питання. Про це повідомляє "УНН".

"Лідери Польщі та України обговорили безпекову ситуацію в регіоні, анонсують подальші консультації. У нинішній кризі Польща та Україна стоятимуть один за одного", - написав у Twitter державний секретар канцелярії президента Польщі - керівник Бюро з міжнародної політики Якуб Кумох.

Згодом розмову прокоментував Президент України.

"Провів плідну телефонну розмову з Анжеєм Дудою. Радий, що маємо однакове бачення безпекових викликів для регіону. А також того, що мусимо діяти разом для їхнього подолання. Намітили подальший план контактів для розв’язання двосторонніх та міжнародних питань", - написав Зеленський.

Новини за темою: Зеленський і Дуда обговорили запуск швидкісного поїзда між Києвом і Варшавою

Раніше президент України Володимир Зеленський провів зустріч з міністром оборони Великої Британії Беном Воллесом, який перебував у Києві з робочим візитом. Глава держави поінформував британського міністра про виклики, які постають перед Україною в районі Чорного та Азовського морів.