Зеленський провів телефонну розмову з очільником Євроради: Про що говорили

Володимир Зеленський і Шарль Мішель Офіс президента України

Зокрема, йшлося про концентрацію військ РФ на кордоні з Україною

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з головою Європейської Ради Шарлем Мішелем. Про це повідомила прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що сторони обговорили, зокрема, ситуацію на Донбасі і концентрацію російських військ на українському кордоні. Президент України поінформував Мішеля про вжиті заходи щодо врегулювання конфлікту. Водночас голова Євроради розповів про результати своєї розмови  із президентом РФ Володимиром Путіним.

Зеленський і Мішель домовилися про координацію своїх дій і позицій щодо врегулювання конфлікту. Крім того, політики обговорили підготовку саміту Східного партнерства, проведення якого заплановано на 15 грудня.

Нагадаємо, декілька днів тому Володимир Зеленський і Шарль Мішель обговорили ситуацію з мігрантами на кордоні ЄС та Білорусі. Під час бесіди також порушувалися й інші виклики безпеки в регіоні.

Новини за темою: Євросоюз дотримуватиметься політики невизнання анексії Криму, - голова Євроради

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з виконувачем обов'язки канцлера Німеччини Ангелою Меркель, під час якої сторони обговорили ситуацію на Донбасі й кордоні з Росією. Сторони домовилися просувати зусилля у "нормандському форматі" для виконання Мінських домовленостей.