Зеленський проведе з Меркель "принципову розмову" щодо "Північного потоку-2", - Кулеба

Фото з відкритих джерел

Міністр обіцяє "розмову партнерів"

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба заявив, що президент Володимир Зеленський проведе принципову розмову з канцлером Німеччини Ангелою Меркель. Про це дипломат повідомив під час конференції з питань реформ в Україні у Вільнюсі.

За словами Кулеби, Зеленський їде на зустріч з принциповою позицією щодо російського газопроводу "Північний потік-2". "Це буде розмова партнерів. Там, де цінуємо підтримку Німеччини, ми будемо дякувати за це. Там, де у нас позиції з Німеччиною не сходяться в питанні "Північного потоку-2", буде принципова розмова", - висловився міністр.

Також він додав, що Україна не відступить від позиції про те, що "Північний потік-2" - це загроза, насамперед, у сфері безпеки. "Інтереси України саме у сфері безпеки повинні бути враховані", - сказав Кулеба.

Новини за темою: "Північний потік - 2": США та Німеччина можуть допомогти Україні у сфері енергетики

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський наголосив на необхідності зупинити будівництво газопроводу "Північний потік-2". Очільник держави зазначив, що реалізація проекту "Північний потік-2" - це безпекова пастка як для України, так і для Європи.