Зеленський подякував захисникам та захисницям за їх героїзм та самопожертву

Офіс президента

Президент України вшанував пам'ять загиблих у боротьбі за Україну

Президент України Володимир Зеленський привітав військовослужбовців з Днем захисників та захисниць. Він подякував їм за героїзм, відвагу та самопожертву. Про це йдеться на сайті президента

"В ці складні для України роки ви щодня здійснюєте подвиг — зі зброєю в руках бороните рідну землю від російського агресора. Від імені Українського народу дякую усім захисникам і захисницям України за сумлінне виконання військового, службового та громадянського обов'язку, відвагу, героїзм і самопожертву. Низько вклоняємося світлій пам'яті полеглих та згадуємо усіх, хто в різні часи національної історії загинув у боротьбі за свободу і незалежність української держави", - сказав Володимир Зеленський.

Він побажав, аби віра і правда, як символ Покрови, завжди допомагали у боротьбі з ворогами. 

Новини за темою: В Україні відзначають День захисника і захисниць

"Нехай незламний і нескорений козацький дух захисників української землі усіх поколінь назавжди буде для нас невичерпним джерелом натхнення для розбудови сучасної та міцної України", - сказав Володимир Зеленський.

Нагадаємо, святкування Дня захисника України впроваджено колишнім президентом України у 2015 році, натомість  скасовано святкування Дня захисника Вітчизни, що відзначався 23 лютого. 

У серпні президент України Володимир Зеленський підписав закон, яким змінив назву свята. Тепер свято "День захисника України", яке щороку відзначається 14 жовтня, має назву "День захисників і захисниць України".