Зеленський подав у ВР законопроекти "Про основи національного спротиву" та про збільшення чисельності ЗСУ

Володимир Зеленський Офіс президента України

Ініціатором законопроектів є сам президент Володимир Зеленський

Президент України Володимир Зеленський подав у Верховну Раду законопроект "Про основи національного спротиву", а також про збільшення чисельності Збройних сил України. Відповідні законопроекти з’явилися на сайті парламенту, передає "Цензор.НЕТ".

Як повідомляється, ініціатором законопроектів є президент Володимир Зеленський. Обидва документи передано на розгляд керівництву Верховної Ради.

Так, президент подав у Раду "Проект Закону про основи національного спротиву" (№5557) та "Проект Закону про внесення зміни до статті 1 Закону України "Про чисельність Збройних Сил України" щодо збільшення чисельності Збройних Сил України у зв'язку з прийняттям Закону України "Про основи національного спротиву" (№5558).

Текст законопроектів на цей момент відсутній на сайті парламенту.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський підписав закон "Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення окремих питань виконання військового обов’язку та ведення військового обліку", який запроваджує військову службу за призовом резервістів у особливий період.