Зеленський підписав закон про врегулювання питання оплати праці співробітників апаратів судів

112ua.tv

Парламент ухвалив цей закон 17 червня 2021 року

Сьогодні, 9 липня, президент України Володимир Зеленський підписав законопроект щодо врегулювання питання оплати праці співробітників апаратів судів, який парламент ухвалив 17 червня 2021 року. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента України.

Цей закон також дасть змогу врегулювати питання оплати праці співробітників апаратів судів та забезпечить належні умови для роботи судів, що гарантовано Конституцією України.

Зокрема, документ вносить зміни до державного бюджету на поточний рік, збільшуючи видатки Державній судовій адміністрації України за програмою "Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя" на 742 млн грн.

"Це дасть змогу частково вирішити першочергову потребу в збільшенні обсягу видатків на виплату заробітних плат для працівників апаратів судів", - йдеться у повідомленні.

Закон набуває чинності наступного дня після оприлюднення.

Нагадаємо, за даними Держстату, середня зарплата в Україні в травні становила 13,5 тис. грн, що на 16,8% більше, ніж у травні 2020 року. При цьому середня номінальна заробітна плата штатних працівників у травні 2021 року порівняно з квітнем скоротилася на 0,3%, а в річному вимірі виросла - на 28,1%