Зеленський очікує від Байдена сильнішої позиції щодо членства України в НАТО

Фото з відкритих джерел

Глава держави додав, що США могли б зробити більше

Президент України Володимир Зеленський очікує від президента США Джо Байдена сильнішої позиції щодо членства України в Організації Північноатлантичного договору (НАТО). Про це він повідомив в інтерв'ю телеканалу CNN, повна версія якого оприлюднена Офісом президента, передають "Українські Новини".

"Я запитав дуже прямо президента Байдена щодо України в НАТО, нашого членства і термінів, коли це може статися. Ми говорили про це хвилин 20-30. Наскільки я пам'ятаю, він сказав, його основний меседж, його думка - що ми повинні бути там, але це не тільки його рішення. Я чув таку його риторику і до нашої зустрічі, тому я впевнений, що це правда на сьогодні. Мені здається, що це не дуже хороша позиція з точки зору сили для США", - сказав він.

Глава держави додав, що згоден з позицією Байдена, але вважає, що США могли б зробити більше.

"Це правда, що це залежить від думок деяких лідерів великих європейських держав. Але я сказав йому, що він правий, але з його рішенням цей шлях до НАТО буде коротшим і прозорішим для нас. США завжди посилають сигнали Європі. Тому, якщо ми не бачимо прямих сигналів, що це можливо завтра або післязавтра, то саме через це все йде таким шляхом", - пояснив він.

Новини за темою: Україна і НАТО почали спільні навчання у Чорноморському регіоні

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зазначив, що президент США Джо Байден підтримує вступ України до НАТО.