Зеленський обіцяв референдум щодо ринку землі, але "слуги" забули це і продадуть її не питаючи, - Суслов

pnk.tv

Парламент прийняв закон про продаж держземель на електронних аукціонах, але це суто технічний крок, оскільки це давнє рішення, говорить Суслов

Президент Володимир Зеленський обіцяв провести референдум стосовно відкриття ринку землі, але його не було і вже не буде. "Слуги народу" вирішили продати українську землю, не запитавши про це українців.

Про це на "Першому Незалежному" повідомив екс-міністр економіки Віктор Суслов.

Так екс-чиновник прокоментував прийнятий Радою 18 травня законопроект №2195 про продаж державних земельних ділянок на електронних аукціонах.

Новини за темою: До розроблення проектів законів про ринок землі українських науковців не залучали, - Загородній

"Це технічне питання. Принципове рішення продажу землі, як ми знаємо, було прийнято ще рік тому Верховною Радою, тому сьогодні доповнили, розширюючи можливості продажу і можливістю продати нашу землю народну через електронні аукціони. Це, як вважається, прискорить і полегшить процес і зручно буде для іноземних покупців", - сказав Суслов.

Екс-міністр нагадав, що Зеленський обіцяв провести референдум стосовно ринку землі, але він так і не відбувся. І вже, очевидно, не відбудеться.

"Рік тому була надія, що буде референдум, і Зеленський обіцяв, що питання продажу землі, як вкрай важливе для громадян, буде виноситися на референдум. Але референдуму не було і, очевидно, вже і не буде. Так що можна вважати, що "слуги народу" прийняли рішення продати народну землю", - зазначив екс-міністр.

Нагадаємо, ринок землі коментував раніше і депутат Харківської міськради від ОПЗЖ Денис Нев'ядомський. За його словами, продаж землі - це нормально, але не у випадку України.