Зеленський обговорив із президентом Єгипту співпрацю в оборонній і космічній галузях

Президент України Володимир Зеленський ukrinform.ua

Зеленський запросив президента Єгипту відвідати Україну з візитом

Президент України Володимир Зеленський провів телефонну розмову з очільником Єгипту Абделем Фаттахом Ас-Сісі, під час якої сторони обговорили співпрацю в оборонній і космічній галузях. Про це повдіомила прес-служба Офісу президента.

Зазначається, що Зеленський запросив президента Єгипту відвідати Україну з візитом. Водночас президент відзначив важливість подальшої співпраці країн та підтвердив готовність розвивати двосторонні відносини, а також нарощувати постачання вітчизняної продукції на ринок Єгипту.

Своєю чергою, Абдель Фаттах Ас-Сісі розповів, що його країна зацікавлена у розширенні відносин з Україною, зокрема у створенні хабу українських компаній та їхній участі в єгипетських індустріальних зонах.

Політики домовилися про проведення засідання Міжурядової спільної комісії з економічного та науково-технічного співробітництва, а також переговорів на рівні міністрів закордонних справ.

Водночас президенти обговорили перспективи та проекти у сфері військово-технічної співпраці. При цьому Зеленський наголосив, що незадіяним залишається потенціал співробітництва в космічній галузі.

Новини за темою: У Єгипті українська туристка вдарилася головою об катер: Їй наклали 15 швів

Нагадаємо, не так давно представники України і Єгипту підписали договір про передачу засуджених осіб між країнами. Передбачалося, що документ дозволить повернути в Україну двох громадян, яких в Єгипті засудили до 25 років позбавлення волі.