Зеленський: Не можна сідати за стіл з людьми, в яких у руках зброя

Президент України Володимир Зеленський

Фото з відкритих джерел

Глава української держави наголосив, що завжди виступав за те, щоб пункт про припинення вогню був виконаний першим із Мінських домовленостей

Незмінно вірю в те, що не можна  сідати за стіл із людьми, у яких у руках зброя. Про це президент України заявив в інтерв’ю телеканалу "Дом".

"Я незмінно вірю в те, що не можна сідати за стіл із людьми, у яких у руках зброя. Це ж не просто філософія. Це предметна розмова", - сказав Зеленський.

Глава української держави наголосив, що завжди виступав за те, щоб пункт про припинення вогню був виконаний першим із Мінських домовленостей.

"Щоб взагалі про щось говорити, потрібно хоча б перестати стріляти. Це факт. А що далі? Далі - виведення військ. І що ми повинні зайти дуже акуратно, дуже акуратно дійти до нашого кордону", - додав Зеленський.

Новини за темою: Сьогодні 90% успіху у питанні повернення Донбасу та миру в Україні залежить від Путіна, - Зеленський

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський закликав жителів тимчасово окупованої частини Донецької та Луганської областей, які вважають себе росіянами, їхати шукати місце в Росії.

Водночас Володимир Зеленський відреагував на те, що Росія залучає жителів окупованого Донбасу до своїх виборів. За словами глави держави, це схоже на рабство.