Зеленський може відвідати США 26 липня, - ЗМІ

Джо Байден і Володимир Зеленський Цензор.нет

Поїздка перебуває під загрозою перенесення

Президент України Володимир Зеленський може відвідати США 26 липня, проте поїздка перебуває під загрозою перенесення. Про це повідомляє "Дзеркало тижня" з посиланням на джерела. 

Затвердженої дати поїздки Зеленського до США наразі немає. ЗМІ повідомляє, що США хочуть відтягнути приїзд української делегації на дату після 2 серпня. Для цього є кілька причин: 

  • президент США Джо Байден наразі зосереджений на виведенні американських військ з Афганістану і наслідках цього процесу;
  • у Білому домі хочуть, щоб президент Зеленський прибув до Вашингтона після того, як Конгрес США піде на канікули.

Новини за темою: Лише США і Байден здатні зупинити добудову "Північного потоку-2", - Зеленський

"Щоб у нашої делегації було менше можливостей обговорити з сенаторами і конгресменами питання "Північного потоку - 2", надання Україні ПДЧ в НАТО і отримання гарантій безпеки від США", - зазначили у виданні. 

Нагадаємо, 7 червня президент України Володимир Зеленський та президент США Джо Байден провели телефонну розмову. У ході розмови Байден запросив Зеленського відвідати Вашингтон цього літа.

В Офісі президента заявили, що під час візиту президента України Володимира Зеленського до США планується підписати низку угод у сфері політики, безпеки, військово-технічного співробітництва, економіки та екології.