Зеленський домовився з Сі Цзіньпіном укласти угоду про безвіз між Україною та Китаєм

Володимир Зеленський Офіс президента

Сі Цзіньпін підкреслив, що Китай підтримує суверенітет і територіальну цілісність України

Президент України Володимир Зеленський телефонної розмови домовився з главою Китаю Сі Цзіньпіном укласти угоду про безвіз між Україною та КНР. Про це повідомляє прес-служба Офісу президента.

"Очільники держав обговорили важливість розвитку міжлюдських контактів між нашими країнами та домовились укласти Угоду про безвіз між Україною й Китаєм", - йдеться в повідомленні.

Сі Цзіньпін в ході телефонної розмови підкреслив, що Китай підтримує суверенітет і територіальну цілісність України. Також Зеленський та Сі Цзіньпін обмінялися запрошеннями здійснити візити у зручний час.

Раніше посол Китаю в Україні Фань Сяньжун заявляв, що уряди України та Китаю працюють над підготовкою угоди про безвізовий режим між країнами. За його словами, підписання такого документа створить максимальні зручності для поїздок громадян двох країн і сприятиме взаєморозумінню і взаємовигідній співпраці між державами.

Також Україна домовилась про безвіз з Перу. Українці мають можливість перебувати в Перу з туристичною метою до 183 днів, запровадженої перуанською стороною в односторонньому порядку.