Зеленський бореться з критикою за допомогою маніакального переслідування Медведчука та його партії, - Шабовта

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Президент України Володимир Зеленський чинить колосальний опір і веде боротьбу з критикою на свою адресу, здійснюючи маніакальне переслідування голови політради "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука та його партії. Таку думку в інтерв'ю висловив експерт з питань безпеки Сергій Шабовта. 

На думку експерта, модель поведінки Зеленського є такою, що він ломиться у владу за всяку ціну.

"Він робив будь-які скандальні заяви у вигляді якихось обіцянок, вкрай образливі для Порошенка, чому аплодувала країна, задихаючись від щастя, що так сміливо поводиться Зеленський. Мабуть, люди недооцінили, що це була частина сценарію, який написали в кулуарах "95 кварталу", як продовження серіалу "Слуга народу", - вважає експерт. 

За словами Шабовти, коли серіал змінився на реальне життя - Зеленський зіткнувся з колосальними проблемами. 

"Мабуть, він не до кінця уявляв, якою мірою він буде залежним у своєму управлінні, а в поєднанні з відсутністю професійних знань, акторськими амбіціями - все це були абсолютно очікувані події, на жаль. Найголовніше, чого не сталося, - це здатність до критичного аналізу того, що зроблено. Ми бачимо колосальний опір, боротьбу з критикою. Це дуже яскраво проявляється у закритті трьох каналів, у маніакальному переслідуванні Медведчука та його політичної сили. Я не чекаю дива – себе має переформатувати країна", - заявив Шабовта. 

На думку експерта, політичні партії, самі люди повинні розуміти, що завтрашній день не покращиться зусиллями і руками Зеленського, тому що його зусилля безплідні. Без професіоналізму, без глибоких знань ніяким патріотизмом, може, навіть щирим бажанням ті проблеми, які зараз є в Україні, не вирішити.

Нагадаємо, 2 лютого президент Володимир Зеленський підписав указ про застосування санкцій проти телеканалів "112 Україна", NewsOne і ZIK. Згідно з указом, який набув чинності з моменту підписання, щодо телеканалів застосовано санкції протягом п'яти років. Це передбачає блокування мовлення всіх трьох телеканалів. 

26 лютого журналісти незаконно закритих президентом Володимиром Зеленським телеканалів об'єдналися і створили новий телеканал – "Перший Незалежний". Засновниками нового медіа стала група журналістів, які раніше працювали на каналах "112 Україна", NewsOne і ZIK. Але буквально за годину після початку мовлення влада незаконно відімкнула телеканал від ефіру. 

20 лютого президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким увів у дію рішення Ради нацбезпеки та оборони запровадити санкції проти 8 осіб. Серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

13 травня Печерський суд Києва обрав запобіжний захід голові політради партії ОПЗЖ Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади є відвертою і цинічною політичною розправою над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією викриває непрофесіоналізм, продажність та антинародний характер влади.

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik.

Протягом останніх 2 місяців світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували понад 10 тис. матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.