Кабмін звільнив заступницю міністра розвитку економіки Світлану Панаіотіді

Вона зазначила, що "була на службі" без сорока чотирьох днів 6 років

Facebook

Заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Світлана Панаіотіді підтвердила своє звільнення. Про це вона написала у Facebook.

"Я написала заяву про звільнення 29 квітня з проханням звільнити мене з 17 травня після закінчення відпустки. Кабмін тільки що проголосував", - йдеться у повідомленні.

Світлана зазначила, що "була на службі" майже 6 років.

"Без сорока чотирьох днів 6 років на службі. Призначена в АМКУ 29.06.2015 - звільнена з Мінекономіки 17.05.2021. Це ні з чим незрівняний досвід, якому не вистачить місця в одній книжці", - написала депутат.

Також вона подякувала всім і наголосила, що на її допомогу можна розраховувати.

"Я хочу подякувати людям, командам, з якими я працювала ці роки. Дякую кожному, з ким ми проходили зріст, становлення, долання перешкод, пошук рішень і відстоювання державних інтересів. Дякую, що ви були поруч, пліч-о-пліч, завжди поряд. Люди - це найцінніше. Ви можете розраховувати на мене незважаючи на те, де я буду", - підсумувала Панаіотіді.

На завершення екс-заступниця Міністра розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства додала, що вона вперше в житті безробітна.

Нагадаємо, що раніше міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Ігор Петрашко та міністр інфраструктури Владислав Криклій написали заяву про відставку.

Також повідомяли, що міністр охорони здоров’я Максим Степанов йде у відставку.