Заступника командувача Чорноморського флоту ЗС РФ судитимуть в Україні

Фото з відкритих джерел

Він обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України

До суду скеровано обвинувальний акт щодо заступника командувача Чорноморського флоту збройних сил РФ, який обвинувачується у посяганні на територіальну цілісність і недоторканність України. Про це повідомляє прес-служба  Офісу генерального прокурора.

Зазначається, що він також обвинувачується у державній зраді та плануванні, підготовці, розв'язуванні і веденні агресивної війни.

"Під час досудового розслідування встановлено, що з 20 березня 2014 року по 25 березня 2014 року заступник командувача ЧФ, перебуваючи у штабі Командування ВМС Збройних Сил України… шляхом погроз застосування військовослужбовцями ЗС країни-агресора фізичного насильства та зброї підбурював військовослужбовців Збройних Сил України до вчинення державної зради, а саме до переходу на бік ворога в період збройного конфлікту", - йдеться в повідомленні.

Крім того, підозрюваний проводив допити захоплених українських офіцерів, які утримувалися на гауптвахті Чорноморського флоту Російської Федерації при цьому підбурюючи їх до державної зради.

Раніше повідомлялося, що верховний суд Криму засудив до 11 років колонії суворого режиму жителя Республіки українця Івана яцкіна за звинуваченням у державній зраді.