Засідання Печерського райсуду у справі Медведчука відбудеться сьогодні о 13:00, - адвокат

Віктор Медведчук Фото з відкритих джерел

Сьогодні о 13:00 відбудеться засідання Печерського райсуду у справі голови "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука. Про це повідомляє адвокат Віктора Медведчука Ігор Кириленко.

"Засідання відбудеться о 13:00. Суддя Підпалий", - зазначив він.

Нагадаємо, раніше адвокати Віктора Медведчука Кирпичов К. Х. і Чередниченко Л. В. заявили, що дії Генеральної прокуратури та її голови Ірини Венедіктової щодо голови політради "Опозиційної платформи - За життя" Віктора Медведчука - незаконні. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив: те, що відбувається, - політична розправа за його принципову позицію.

"Заявляю, що я перебуваю в Україні і не збираюся ховатися від правосуддя. Я і далі буду брати участь у законних слідчих діях і домагатися справедливості як для себе, так і для всіх українських виборців, які довірили мені високе звання народного депутата України", - підкреслив опозиційний політик.

Нагадаємо, 20 лютого Президент України Володимир Зеленський підписав указ, яким ввів у дію рішення Ради нацбезпеки і оборони запровадити санкції проти 8 осіб - серед них голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук та його дружина Оксана Марченко. 

Провідні європейські політики, міжнародні та українські експерти та світові ЗМІ розкритикували указ Зеленського про припинення роботи телеканалів "112 Україна", NewsOne і Zik.

За останні 2 місяці світові ЗМІ, європейські політики та експерти опублікували більше 16 тисяч матеріалів, присвячених цькуванню українською владою опозиції та незалежних телеканалів.