Закриття місії ОБСЄ - свідомий крок РФ задля руйнування Мінських домовленостей, - Кулеба

Фото з відкритих джерел

Глава МЗС виступив за відновлення моніторингу неконтрольованої частини українсько-російського кордону

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба обговорив із генеральним секретарем ОБСЄ Хельгою Шмід закриття місії ОБСЄ на непідконтрольній Україні ділянці державного кордону з Росією. Про це повідомляє "УНН".

Зокрема, Кулеба назвав рішення Росії про закриття місії спостерігачів ОБСЄ на пунктах пропуску свідомим кроком задля руйнування Мінських домовленостей, оскільки четвертий пункт "Мінську" передбачає постійний моніторинг державного кордону спостерігачами ОБСЄ.

"Міністр переконаний, що Росія завадила присутності спостерігачів ОБСЄ на кордоні для того, щоб з іще більшою зухвалістю постачати на тимчасово окуповані території в Луганській та Донецькій областях зброю, боєприпаси та найманців, і надалі підживлювати збройний конфлікт", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: На Донбасі ОБСЄ зафіксувала 529 порушень "режиму тиші" за вихідні

Дмитро Кулеба виступив за відновлення моніторингу неконтрольованої частини українсько-російського кордону.

Нагадаємо, сьогодні, 5 жовтня, міністр закордонних справ України виступив на Варшавському форумі з безпеки. Він зазначив, що Україна і країни НАТО можуть відновити баланс безпеки в Чорноморському регіоні можуть відновити баланс безпеки в Чорноморському регіоні, який порушила російська окупація і мілітаризація Криму.