Законопроект про олігархів є антиконституційним і має політичну спрямованість, - Скорик

Микола Скорик Фото з відкритих джерел

Законодавча ініціатива нічого не вирішує для деолігархізації країни, наголосив парламентар

Законопроект про олігархів має суто політичну спрямованість і є антиконституційним.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал "Перший Незалежний", заявив народний депутат України (фракція "Опозиційна платформа - За життя") Микола Скорик.

Народний депутат прокоментував інформацію про позачергове засідання Верховної Ради України, під час якого мають розглянути законопроект про олігархів, зауваживши, що фракція "Опозиційна платформа - За життя" не братиме участі у цьому засіданні. Микола Скорик переконаний, що така законодавча ініціатива нічого не дає для деолігархізації країни.

Новини за темою: Кузьмін: ГНЕУ Ради постановило, що законопроект Зеленського про олігархів антиконституційний

"Він (законопроект. - Ред.) має суто політичну спрямованість - політичний піар президента. З іншого боку, я вважаю, що він є антиконституційним, бо суспільству нав'язують думку, що вітчизняний капітал - це погано, а прийдуть якісь такі добрі іноземні інвестори, якісь такі абстрактні. Вони дуже добрі, вони тільки бажають залишити свої гроші в Україні, тому що піклуються про українську державу, а власні бізнесмени - погані. Цю думку нав'язують українському суспільству для того, щоб змінити і впливати на так звані еліти нашої держави", - сказав Микола Скорик.

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський вніс до Верховної Ради законопроект про олігархів. Згодом він заявив, що планує винести питання про статус олігархів на всеукраїнський референдум.

Як повідомляли, законопроект президента України Володимира Зеленського №5599 про олігархів потребує доопрацювання. Такий висновок дав Комітет Верховної Ради з питань інтеграції України до ЄС.