Захід навчив режими Порошенка - Зеленського справжньому патріотизму

Заява партії

Фото:"Опозиційна платформа - За життя"

Заява "Опозиційної платформи - За життя"

Коли питання стосується національних економічних інтересів, відповідальні уряди забувають про надумані ідеологеми. Це чітко показала угода, досягнута США і ФРН по "Північному потоку". Українські режими Порошенка - Зеленського отримали від Заходу наочний урок справжнього патріотизму.

Сім років режим Порошенка, а потім продовжувач його політики - режим Зеленського, боролися з "російським газом". Перебуваючи під зовнішнім управлінням, Порошенко - Яценюк в 2014 році оголосили "відмову від російського газу" і почали "газову війну", продовжуючи при цьому купувати у Росії нафту і нафтопродукти, добрива та багато інших товарів. Ця бездарна політика подвійних стандартів призвела до катастрофічного зростання цін і тарифів на газ для населення та промисловості. Влада вигадувала "обхідні схеми", "реверси", формули "Дюссельдорф+", інші казки, а ціни на газ в Україні зростали.

Зараз стало ясно, що через свої політичні ігри Порошенко і Зеленський угробили транзитний потенціал української ГТС. Вся їхня енергетична "політика" виявилася повністю провальною, загнала людей у злидні і завдала мільярдні збитки національній економіці. "Північний потік" запрацював, а Зеленський і Порошенко - політичні банкрути.

"Опозиційна платформа - За життя" заявляє, що після оголошення угоди США і Німеччини щодо "Північного потоку" Зеленський і його бездарний уряд повинні піти у відставку за втрату головного енергетичного активу України, а також за величезні багаторічні економічні втрати, знищення транзитного потенціалу нашої країни. Ми вимагаємо проведення дострокових парламентських виборів, зміни безглуздої влади, поки вона не розпродала і не розгубила залишки національних багатств і не угробила нашу державу.