Заява політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" у зв'язку зі звинуваченнями, які пролунали з боку Леоніда Кравчука

"Опозиційна платформа - За життя"

Слухняні маріонетки Зеленського закликають "випалити" "Опозиційну платформу – За життя" з України. З подібною ініціативою виступив Леонід Кравчук, який заявив: "...ОПЗЖ їдуть до Москви, зустрічаються з Путіним, він дає їм установки, вони приїжджають і будують російську Україну або Україну з російськими методами управління. Потрібно випалити це з України, випалити, і тоді, коли у нас не буде таких проблем, я думаю, всі питання будуть вирішуватися швидко і організовано".

Це слова людини, яка побудувала свою кар'єру на "слідуванні генеральній лінії" КПРС. Зараз Компартії вже немає, але звичка слідувати "лінії" залишилася. Це говорить людина, яка ще з часів УРСР не заперечувала проти прямих репресій щодо українських політиків, таких як Чорновіл, Лук'яненко, Глузман та інші. Це говорить людина, стараннями якої Україна позбулася найбільшого в світі торгового флоту, військового озброєння, ядерного потенціалу, і її ж стараннями – від брехливої обіцянки за 10 років побудувати з України другу Францію – Україна була доведена до народної "кравчучки" в руках збіднілих громадян.

Завдання, поставлене перед Кравчуком, очевидне: підтримати курс влади на політичний терор, закласти для нього ідеологічну основу.

Політична партія "Опозиційна платформа - За життя" неодноразово своїми заявами і діями декларувала і демонструвала на практиці: вона керується виключно інтересами народу України, пропонує реальні механізми і шляхи вирішення найважливіших національних проблем. На зустрічах, які проводять лідери партії з політичними елітами будь-якої країни - чи то Німеччина, Франція або Росія, напрацьовуються рішення і досягаються домовленості, які однозначно йдуть на користь Україні. Варто порівняти домовленості, які досягнуті лідерами нашої партії - про виробництво вакцини "Супутник V" в Україні, постачання дешевого газу або зняття санкцій з українських підприємств, з катастрофічним Будапештським меморандумом, з інструкціями, одержуваними нинішньою владою в американському посольстві, і кабальним продажем суверенітету за черговий кредит – і стає зрозуміло, хто здає національні інтереси.

Точно так само, як здавав Кравчук їх раніше, здає він їх і сьогодні, не тільки повністю проваливши переговори в рамках Тристоронньої контактної групи, а й активно знищуючи Мінський переговорний майданчик, до створення якого він не мав ніякого відношення. Втім, руйнувати те, що не він створив, ‒ це справжній і єдиний талант Кравчука, який яскраво проявився на кожному етапі його багатого життєвого шляху, що обертався бідами для нашої держави.

У зв'язку з цим, на наше тверде переконання, Леонід Кравчук не має більше права представляти Україну в Тристоронній контактній групі, оскільки його ініціативи сторонами мінського переговорного процесу сприймаються не інакше як провокаційні, що практично заводить в глухий кут переговорний процес по Донбасу.