Заява молодіжного крила ОПЗЖ щодо тиску на Віктора Медведчука і Тараса Козака

Віктор Медведчук "Опозиційна платформа - За життя"

Сьогодні, 11 травня, влада України висунула підозру в держзраді Віктору Медведчуку і Тарасу Козаку, а також провели обшуки в офісі ОПЗЖ і вдома у Віктора Медведчука. У довгому переліку неправомірних дій з боку уряду Зеленського проти лідера опозиції Віктора Медведчука і депутата Тараса Козака, таких як незаконне закриття телеканалів, персональні санкції, напади радикалів на офіси партії та іншого, сьогодні з’явилася нова сторінка. Ще один акт безпідставних незаконних репресій, помста і політична розправа з боку влади з опозицією, яка набирає силу та яку підтримує народ України з кожним днем все більше на тлі злочинного нехтування владою інтересів українців.

У День Перемоги, 9 Травня, до Всеукраїнського святкування, організованого партією "Опозиційна платформа – За життя", долучилася величезна кількість громадян України. Віктор Медведчук та інші члени партії вчергове продемонстрували тверду волю відстоювати свої ідеї та цінності, берегти пам'ять про Велику Вітчизняну війну і вшановувати її героїв. Чи подобається це уряду, який допускає марші тих, хто "зігує", на вулицях столиці України? Відповідь є очевидною.

Вчора влада переконалася, що ідеї та цінності "Опозиційної платформи – За життя" поділяє і підтримує велика частина українців. А сьогодні оголосила Віктору Медведчуку підозру в держзраді.

Усі попередні етапи репресій проти лідера партії ОПЗЖ Віктора Медведчука та його соратників так і не були обґрунтовані. Заборонені Конституцією санкції проти громадян України, закриття телеканалів Тараса Козака та інше - влада донині так і не надала жодного доказу правомірності таких дій.

Діяльність Віктора Медведчука як патріота і професійного політика розкриває непрофесіоналізм і продажність влади України, оголює свавілля і беззаконня, геноцид, яким влада піддає українців. Боротьба з інакомислячими є засобом для здобуття повного і безповоротного права безкарно творити беззаконня проти населення України.

У ситуації, яка склалася, молодіжне крило "Опозиційної платформи - За життя" приєднується до звернення партії "Оозиційна платформа – За життя" до народу України, до молоді, якій не байдужі сьогодення і майбутнє країни задля того, щоб зупинити беззаконня і повернути Україні статус правової суверенної держави. Влада повинна займатися не політичними розправами, а своїми прямими обов'язками. Геноцид, пограбування українського народу, свавілля і репресії в нашій країні потрібно зупинити!