Загострення на українському кордоні - результат антиросійських маневрів Зеленського і переслідування Медведчука, - італійські ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Вирішальну роль в погіршенні відносин Росії і України зіграли антиросійська політика Володимира Зеленського, а також тиск на ЗМІ і переслідування опозиції українською владою. Про це пише популярне італійське видання The Password.

"Найважливішим елементом, безумовно, є зміна курсу українського Президента Зеленського, який протягом 2020 року вирішив перейти від дружнього ставлення до Росії до маневрів, які викликали невдоволення в сусідній державі", – пише видання.

У публікації уточнюється, що одним з таких "маневрів" були санкції проти голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука, які автор статті називає "злочинним актом".

"Крім санкцій, Президент Зеленський прийняв рішення закрити три опозиційні телеканали ("112 Україна", NewsOne і ZIK. – Ред.), які пов'язують з Медведчуком", – йдеться в статті.

Крім того, в матеріалі згадується про те, що в останні тижні Зеленський кілька разів звертався до міжнародного співтовариства з проханням про преференційний вступ до НАТО.

"Проте в ситуації, що склалася, малоймовірно, що будь-яка країна захоче втрутитися в захист України, ризикуючи піти проти Кремля", – наголошується в публікації.

Нагадаємо, народний депутат України, голова політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктор Медведчук заявив, що незаконне введення санкцій по відношенню до опозиційних телеканалів і політиків є свавіллям влади, і всі спроби обґрунтувати це рішення Законом України "Про санкції" неспроможні.