Загострення між Косово та Сербією: у місії при НАТО розповіли, чи є небезпека для українського контингенту

фото з відкритих джерел

Зазначено, що українські військовослужбовці не виконують завдання на лінії зіткнення, тому загрози їхньому життю немає

Українські військовослужбовці у миротворчих силах Kosovo Force не виконують завдання безпосередньо на кордоні між Косово і Сербією, де наразі відбувається загострення, тому загрози їхньому життю немає. Про це повідомили у місії України при НАТО, інформує "УНН".

"Україна продовжує брати участь у KFOR (Kosovo Force, міжнародні сили з підтримки миру в Косово - ред.). Український національний контингент (40 військовослужбовців) формується на базі одного з інженерних полків ЗСУ на ротаційній основі", - йдеться в повідомленні.

Новини за темою: США повідомили про тренування з українськими військовими в невизнаному Києвом Косові

Зазначається, що контингент складається з інженерного підрозділу, офіцера взаємодії у Штабі Місії KFOR та персоналу забезпечення.

"Вони не виконують завдання безпосередньо на кордоні між Косово і Сербією, де наразі відбувається загострення, тому загрози їхньому життю немає", - зазначили у місії.

Нагадаємо, у січні президент України Володимир Зеленський підписав указ про відправлення двох українських військових для участі в миротворчій місії ООН у Косові. Передбачається, що такий крок сприятиме підтриманню міжнародного миру і безпеки, а також відповідає національним інтересам держави.