Новини » Політика Читать эту новость на русском

Загородній: Сьогодні в Україні все робиться для найближчого оточення Зеленського, а народ бідний

Народний депутата від "Опозиційної платформи ‒ За життя" Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Сьогодні в Україні все робиться для найближчого оточення Володимира Зеленського, а народ бідний. Про це заявив народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній, коментуючи рішення президента України видати по тисячі гривень для вакцинованих.

"Це можна розцінювати як завгодно (винагороду за вакцинацію - ред.). Я вважаю, що це взагалі нерозумна ініціатива, нерозумна пропозиція президента України. Його радники, якщо президент цього не знає, то його радники могли б йому підказати, що в історії України вже була Юліна тисяча, Вітіна тисяча, потім Петя по дві тисячі обіцяв, а він іде шляхом своїх попередників. Але всі їхні пропозиції, які він назвав, вони закінчилися тим, що кожен із них програвав президентські вибори. Так що, виходячи із цієї пропозиції президента, нічого доброго не світить, і від цього популярність його не підвищиться", - заявив він.

Депутат зазначив, що в цивілізованих країнах для людей організовують безкоштовні тести.

"Якби він виступив з іншою пропозицією, як у багатьох цивілізованих країнах світу, для людей організовують, простих людей, організовують безкоштовні тести - це була б надзвичайно велика допомога громадянам України. Тому що за часи президента Зеленського, який обіцяв боротися з бідністю, країна, та громадяни нашої країни стали не просто бідними - вони стали злиднями. Хоч у своїй передвиборчій програмі президент України - у розділі другому чітко в нього написано, що не людина для держави, а держава для людини. І реформи, які мають проводитися в країні, мають стосуватися всіх людей, а не лише окремих сімей", - сказав Загородній.

Політик підкреслив, що в Україні все робиться для найближчого оточення президента, а народ бідний.

"Але так складається, що все, що робиться на краще, робиться для найближчого оточення президента України Зеленського, а народ бідний. При тому, знову ж таки, я вже неодноразово називав цифру, що згідно з фондом ЮНІСЕФ, 9 мільйон 800 тисяч громадян України мають проблему в харчуванні, з них 1 мільйон 100 тисяч просто гостру проблему, тобто люди голодують, всі інші недоїдають. Тобто це підтвердження, що бідна країна. 

Натомість у нас замість того, щоб допомогти людям, сьогодні Верховна Рада України півгодини тому проголосувала законопроект, внести зміни до бюджету 2021 року, і 2,5 мільярди гривень знову пускають на "Велике крадівництво", яке президент для себе називає "Велике будівництво", замість того щоб пустити ці кошти на допомогу громадянам України в лікуванні від ковіду. Тому що кожна лікарня потребує цього, а проблема з киснем так і не вирішена", - заявив він.

Депутат додав, що нинішня влада проводить "антисоціальну політику".

"Сьогодні, знову ж таки, в сесійній залі голосувалося питання про внесення змін до порядку денного роботи Верховної Ради України, де запропоновано включити 38 законопроектів, які розглянуті у стінах Верховної Ради, сесійній залі, жодного законопроекту нашої політичної сили. А от такі лобістські  законопроекти фракції "Слуга народу", щоб знову виділяти гроші на "Велике будівництво", то вони сьогодні вносяться в сесійну залу. І це ще говорить про те, що в загравання народ не повірить, а практичні кроки говорять про те, що влада проводить на чолі з президентом антинародну, антисоціальну політику", - сказав Загородній.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський повідомив, що вакциновані українці зможуть отримати по 1000 грн через додаток "Дія".