Новини » Політика Читать эту новость на русском

Загородній: Економічний курс, яким йде сьогодні Україна при чинній владі, – це курс до втрати суверенітету і закріплення бідності

Народний депутата від "Опозиційної платформи ‒ За життя" Юрій Загородній Пресслужба "Опозиційної платформи – За життя"

Економічний курс, яким йде сьогодні Україна при чинній українській владі, – це курс до втрати суверенітету і курс до закріплення бідності у нашій країні. Про це повідомив народний депутат від ОПЗЖ Юрій Загородній.

"Cьогодні Верховна Рада має набратися мужності і провести у стінах Верховної Ради дискусію щодо зміни економічного курсу України. Тому що цей економічний курс, яким йде сьогодні Україна при чинній українській владі, – це курс до втрати суверенітету і курс до закріплення бідності у нашій країні", - сказав він.

Політик зазначив, що замість того, щоб виділяти гроші на дороги, влада повинна думати про те, як знизити ціни на продукти харчування.

"Не виділяти гроші, як було цього тижня, що 2,5 млрд гривень, які з державного бюджету "слуги народу" проголосували і знову віддали на дороги, на "Велике будівництво" президента України. При тому, що народ України, по суті, сьогодні виживає. Сьогодні треба говорити про те, як знизити ціни на продукти харчування, тому що, хочемо ми цього чи не хочемо, а йде до того, що влада докерувалася так, що найближчим часом знову подорожчає хліб", - заявив нардеп.

Він додав, що сьогодні головне завдання Верховної Ради - мінімізувати зростання цін.

"Уже за 2021 рік, починаючи з січня місяця по жовтень місяць, хліб подорожчав на 5-6 гривень. І ще прогнозується, що він подорожчає десь на 20%. Саме про це треба говорити, розказувати правду, Верховна Рада має знаходити кошти для того, щоб мінімізувати зростання цін.

Сьогодні на 20-30% виріс борщовий набір, тому що всі продукти, які входять у борщовий набір, подорожчали, лише за винятком картоплі. Картопля подешевшала на 2-3%, або на 27 коп., а все решта, капуста, морква, бурячок, все воно подорожчало на 20-30%.

Те, що на 51% за останній час здорожчав цукор, про це також треба говорити, це те, що потрібно народу кожного дня, для харчування, для життя. Влада про це, на жаль, не думає і виносить у сесійну залу ті законопроекти, які сьогодні можуть почекати. А саме займатися питанням економічної безпеки, питаннями розгляду законопроектів, які б полегшили життя громадян України сьогодні, проектів, які б підвищили добробут кожного українця", - підкреслив Загородній.

Нагадаємо, раніше народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович зазначив, що "цифри хворих людей і летальних випадків від коронавірусу в Україні наводять жах, а куди витрачені гроші з "ковідного фонду", не знає ніхто".