З нарізкою фраз із виступів Зеленського можна спокійно йти до ЄСПЛ, - журналіст

Президент України Володимир Зеленський. Фото: EPA-EFE/LUDOVIC MARIN

Якщо зробити нарізку фраз із виступів президента України Володимира Зеленського, то з ними можна звернутися до Європейського суду з прав людини. Таку думку в інтерв'ю висловив український актор, телеведучий і журналіст Петро Мага. 

За словами журналіста, заяви Зеленського перед засіданням Апеляційного суду у справі народного депутата Віктора Медведчука в будь-якій іншій країні апріорі сприйняли б як тиск політика на судове рішення.

"Глава держави на прес-конференції сказав: у нас закінчується епоха Медведчука. А на інший день мав бути Апеляційний суд. У будь-якій країні це апріорі сприйняли б як тиск політика на судове рішення. Зробивши нарізочку з фраз пана президента, можна спокійно йти в ЄСПЛ. Це найбільший подарунок, який би він міг зробити пану Медведчуку", - вважає Петро Мага. 

Нагадаємо, 13 травня в Печерському суді Києва обрали запобіжний захід голові політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктору Медведчуку. 21 травня Київський апеляційний суд залишив у силі цілодобовий домашній арешт для нардепа. 

В ОПЗЖ відреагували на це правове свавілля і заявили, що такі дії влади - відверта і цинічна політична розправа над опозиційним політиком, який своєю принциповою позицією розкриває непрофесіоналізм, продажність і антинародний характер влади.

Сам Віктор Медведчук підкреслив, що те, що відбувається, - політична розправа за його принципову позицію.