Юрій Загородній: Замовником та ініціатором кримінального переслідування Медведчука є сам Зеленський

Юрій Загородній Фото з відкритих джерел

Придушення опозиції, а також незаконне кримінальне переслідування голови політради партії "Опозиційна платформа – За життя" Віктора Медведчука – це ті дії української влади, які вже неодноразово піддавалися різкій критиці не тільки в Україні, а й за її межами. При цьому жодної реакції на цю критику з боку Президента України очікувати не варто, тому що Зеленський сам був ініціатором і санкцій проти лідера опозиції, і звинувачення його в державній зраді. Про це в кулуарах Верховної Ради заявив народний депутат України від ОПЗЖ Юрій Загородній.

Парламентар зазначив, що, на його думку, у статті Володимира Зеленського, яку він обіцяв написати у відповідь на публікацію про Україну Володимира Путіна, не буде нічого про переслідування опозиції та Віктора Медведчука.

"Яка може бути реакція, коли сам президент замовив це переслідування та ініціював порушення кримінальної справи проти Віктора Володимировича Медведчука? Він ініціював введення санкцій проти Медведчука та його сім'ї, він, по суті, ініціював закриття інформаційних каналів NewsOne, "112 Україна" і ZIK, які говорили правду про те, що відбувається в нашій країні. Тому з боку президента не буде жодної реакції. І ми не очікуємо від нього ніякої реакції, ми будемо продовжувати боротьбу, і ця боротьба закінчиться перемогою Віктора Володимировича Медведчука", – підкреслив Юрій Загородній.

Також нардеп констатував, що впевнений у безперспективності кримінальної справи проти лідера ОПЗЖ, оскільки впевнений у його невинуватості, і це підтверджує повна відсутність доказової бази у сторони обвинувачення.

"Влада спочатку придумує кримінальні справи, а потім починає шукати докази під ці кримінальні справи, а доказів немає. Ми це бачили на засіданні судів у травні і 8-9 липня в Печерському райсуді, коли розглядали питання про продовження запобіжного заходу Віктору Володимировичу Медведчуку. Доказів сторона обвинувачення не має. Я переконаний, що їх не буде і рано чи пізно влада визнає свою поразку, підніме руки і здасться, покаже свою некомпетентність", – переконаний Загородній.