Загородній: Медведчук у суді доведе, що справа проти нього замовна

112.UA

Влада сфабрикувала кримінальну справу проти голови політради партії ОПЗЖ Віктора Медведчука, оскільки боїться конкуренції з боку цієї політсили

Влада сфабрикувала кримінальну справу проти голови політради партії "Опозиційна платформа - За життя" Віктора Медведчука, оскільки боїться конкуренції з боку цієї політсили. Але лідер опозиції доведе в суді, що звинувачення на його адресу неправдиві, а кримінальне провадження ‒ це не що інше, як політичне замовлення. Таку думку у студії телеканалу "Перший Незалежний" висловив народний депутат від партії "Опозиційна платформа - За життя" Юрій Загородній.

"Методи боротьби влади є цинічними та примітивними. Сьогодні команда Віктора Медведчука готується в суді довести, що справа проти нього є політичною, замовною за принципову позицію Віктора Володимировича у питаннях поліпшення добробуту українського народу, ‒ заявив Загородній. - Але Віктор Медведчук - дуже сильна особистість. Гідно проходив усі випробування раніше, пройде і зараз. Доведе в суді, що його дії не містили порушення законів України і не були спрямовані проти держави, в чому намагається його звинуватити влада".

Нардеп зазначив, що нові кроки влади проти опозиції важко спрогнозувати, невідомо, як влада готова діяти і до яких ще заходів може вдатися. Наприклад, чергове судове засідання у справі Віктора Медведчука призначено на 9 липня, але прокуратура досі не подала клопотання про продовження запобіжного заходу Медведчуку, хоча термін подання такого клопотання вже закінчився.

"Наразі немає клопотання від прокуратури до суду про продовження запобіжного заходу Віктору Володимировичу. Терміни подання такого клопотання минули - в умовах карантину воно його мали подати до суду за 10 днів до 9 липня, ‒ сказав він. - Хоча таке клопотання може з'явитися через хвилину. Не знаємо, як діятиме влада".

Тим часом, незважаючи на тиск, ОПЗЖ продовжує політичну діяльність і реалізацію своєї передвиборчої програми.

"Влада боїться правди. А наша політична сила принципово виконує свої передвиборчі обіцянки, відстоює права і свободи громадян України. ОПЗЖ з перших днів у Верховній Раді заявила, що перебуває в опозиції до чинної влади. У цивілізованому світі влада тим сильніша, чим сильніша опозиція. Але наша влада боїться правди, бо переслідує політичних опонентів, - переконаний Загородній. - Не дивно, що президент в одному з інтерв'ю зізнався, що використовує нову зброю ‒ Раду національної безпеки і оборони. Хоча те, чим займається РНБО, - це порушення і Конституції України, і закону про РНБО, тому що цей орган не наділений функціями, які зараз виконує".