Юрій Бойко: Зберегти пам'ять про героїв, які перемогли фашизм, – справа честі для нас

"Опозиційна платформа - За життя"

Зберегти пам'ять про подвиг загиблих у роки Великої Вітчизняної війни, передати історію перемог новим поколінням – для нас це не просто слова, це справа честі, – сказав співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко біля меморіалу в с. Гатне під час церемонії перепоховання останків воїнів, загиблих на полях битв Київщини.

Сьогодні в урочистій обстановці були поховані останки 22 солдатів, передає прес-служба партії.

"Поки не похований останній солдат, війна не закінчена. Для нас це непросто слова. Напередодні Дня Перемоги ми повертаємо пам'ять про героїв, яких сьогодні влада всіляко намагається забути, переписуючи історію нашої країни", - підкреслив почесний президент пошукового загону "Дніпро – Україна", співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

За його словами, в Україні немає сім'ї, за якою "танком не пройшлася б війна", тому так важливі для кожного з нас День Перемоги і мир, який подарували нам герої, які перемогли фашизм.

"Це покоління здійснило воістину великий Подвиг, пам'ять про який ми зобов'язані зберегти. Вони подарували нам життя. І наш обов'язок-відновити мир і ніколи не забувати про цінність життя", – сказав Юрій Бойко.

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"

На меморіалі в Гатному покояться останки більше тисячі захисників Київщини. Це результат багаторічної роботи пошукового загону"Дніпро-Україна".

"З 2006 року Археологічний патріотичний загін "Дніпро-Україна" займається пошуком та ідентифікацією останків воїнів, загиблих на полях битв за Київ і область. З особливим почуттям ми передаємо особисті речі полеглих бійців їхнім родичам. Сьогодні ми перепоховуємо останки безіменних солдатів, знайдені в районі Баришівки та Борисполя", – зазначив командир пошукового загону "Дніпро-Україна" Сергій Распашнюк.

Нагадаємо, перепоховання полеглих у Великій Вітчизняній війні біля меморіалу воїнам-визволителям в с. Гатне Київської області проходять два рази на рік – напередодні Дня Перемоги і в День визволення Києва.

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"