Юрій Бойко: Владі пора зрозуміти, що не піар, а ефективне управління і фахівці розвивають економіку країни

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Авіа- і ракетобудування - це не пафосні заяви і піар, це величезне наукомістке виробництво, яке потребує комплексної програми розвитку і серйозного фінансування. Про це заявив співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Колись провідна галузь вітчизняної промисловості, локомотив економіки і гордість нашої країни зараз перебуває у стані стагнації. Якщо в 2012 році ми виробили 6 літаків, то в 2014-му і 2015-му по два, а починаючи з 2016 року по сьогоднішній день – жодного", – навів статистичні дані народний депутат.

Він також зазначив, що владі, крім піару, необхідно розуміти, що для відродження авіа- і ракетобудування потрібні, крім грошей, комплексна програма розвитку цих галузей, Національна транспортна стратегія, а головне кадри – люди, фахівці, які все це будуть робити.

"Сьогодні в авіабудуванні на підприємствах різних форм власності і підпорядкування працюють близько 60 тисяч осіб. Всього десь 40 підприємств. А коли влада закриває школи й "оптимізує" вузи, вона на що розраховує? Де ми візьмемо сучасних грамотних фахівців, які будуть проектувати і будувати літаки, запускати в космос ракети?"- запитує народний депутат.

За словами Юрія Бойка, авіабудівна галузь - це не лише серйозні доходи для економіки країни, це величезний потенціал для експорту і зростання іміджу України у світі.

"У всіх авіаційних державах світу, а до них, безумовно, належить і Україна, авіаційна промисловість завдяки своїй високій доданій вартості здійснює вагомий внесок у зростання ВВП цих країн. Такі підприємства, як "Антонов", "Моторсіч", знали у всьому світі. Люди, які там працювали, пишалися цим. Владі вже пора зрозуміти, що не піар, а ефективне управління і фахівці розвивають економіку, і почати підкріплювати гучні заяви справами й ефективними і грамотними діями", – підкреслив він.

Юрій Бойко привітав працівників авіапромисловості, військових і цивільних авіаторів з прийдешнім професійним святом і побажав їм здоров'я, успішних проектів і впевненого майбутнього.

"Миру і благополуччя вам і вашим сім'ям", – сказав співголова ОПЗЖ.