Юрій Бойко: Влада урізає субсидії, змушуючи людей відмовлятися від благ цивілізації

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Постійно підвищуючи комунальні тарифи і створюючи перепони для отримання субсидій, влада змушує людей відмовлятися від благ цивілізації. Про це Співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко заявив в ефірі телеканалу "НАШ" у четвер, 24 червня.

Він зазначив, що через труднощі з отриманням субсидій "стогін стоїть по всій країні".

"Влада погнала пенсіонерів у соцзабез. Спочатку людина повинна надати довідки. Потім їй на рівні ОТГ кажуть, що вона щось неправильно зробила, передають документи в райцентр, потім в обласний центр. У підсумку люди змушені місяць стояти в чергах. І так по всій країні", - сказав політик.

За його словами, однією з причин урізання субсидій є нестача коштів у бюджеті. При цьому влада відмовляється знижувати тарифи. 

"Влада обіцяла знизити тарифи. Не можете зробити цього відразу - знижуйте поетапно, а не навпаки, весь час підвищуєте їх. І чому ви раптом вирішили, що можете продавати газ, що видобувається в Україні, в кілька разів дорожче його собівартості?" - зазначив Юрій Бойко.

Парламентарій вважає, що нездатність вирішити тарифне питання свідчить про непрофесіоналізм уряду.

"Урядові чиновники самі толком не можуть пояснити, навіщо піднімати тарифи. Вони просто не можуть нормально керувати, даючи людям можливість спокійно жити і платити за комунальні послуги. І не доводити ситуацію до того, щоб люди добровільно відмовлялися від благ цивілізації, перекривали газ і переходили на дрова", – підкреслив він.

Юрій Бойко зазначив, що сьогодні є всі можливості знизити тарифи на послуги ЖКГ.

"Газ для населення потрібно продавати власного видобутку за його собівартістю, а це близько 3 тисяч гривень за кубометр. Гарантувати субсидії усім, хто їх потребує, встановити мораторій на підвищення тарифів і забезпечити прозоре тарифоутворення. Відповідні законопроекти фракція ОПЗЖ давно зареєструвала в парламенті, і ми закликаємо їх розглянути", – резюмував співголова "Опозиційної платформи - За життя".