Юрій Бойко: ОПЗЖ не братиме участі в інтригах і перетягуванні ковдри всередині влади

Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

Вся відповідальність за ситуацію в країні повністю лежить на нинішній владі. Економіку стрясають кризи, люди бідніють, підприємці розоряються і протестують. Вже давно зрозуміло, що потрібно змінювати курс. Але владу цікавлять тільки ігри навколо повноважень і кадрові перестановки. Про це в коментарі журналістам заявив співголова фракції "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

"Замість конструктивної роботи влада постійно розривається від корупційних скандалів, груповщини та інтриг. Змістовну роботу над законопроектами "слуги" організувати не в змозі. А постійна кадрова чехарда тільки посилює кризу - і політичну, і економічну", - сказав він.

При цьому співголова опозиційної фракції зазначив, що, попри зміну чиновників, політика розпродажу, кризи і бідності, яку проводить Зе-влада, залишається без змін.

"Ми бачили призначення міністрів на три тижні, губернаторів на два місяці. Вся ця зміна осіб не мала жодного стосунку до зміни якості державної політики і поліпшення життя людей. Все це боротьба груп впливу всередині влади", - вважає народний депутат.

Що ж стосується діяльності окремих міністрів, то, за словами політика, оцінювати її не має сенсу.

"З нашої точки зору, час відправити у відставку прем'єр-міністра і весь уряд, який другий рік працює без програми. Команда Шмигаля навіть не може чітко пояснити парламенту і українському народу, які завдання вони ставлять і як збираються їх вирішувати", – зазначив співголова опозиційної фракції.

Юрій Бойко наголосив, що опозиція в інтригах і перетягуванні ковдри всередині влади участі не братиме.

"Ми проголосуємо "за" кандидатуру нового міністра тільки тоді, коли це буде представник нашої фракції, нашої партії.  Інакше ми не будемо брати участі ні в знятті, ні в призначенні. Ми будемо далі домагатися відставки всього Кабінету міністрів і формування нового відповідального і професійного уряду, який відстоюватиме інтереси українського народу і захищатиме державу", – резюмував співголова ОПЗЖ.