Юрій Бойко: Обов’язок нашого покоління – встановити мир в Україні та ніколи не забувати про цінність життя

Народний депутат Юрій Бойко "Опозиційна платформа - За життя"

9 Травня в містах і селах по всій Україні відбулися урочисті заходи, присвячені Дню Перемоги. Сотні тисяч українців поклали квіти до пам'ятників і меморіалів воїнам-визволителям, щоб вшанувати пам'ять полеглих. Мільйони українських сімей зібралися за святковим столом, щоб привітати ветеранів, згадати про ратні подвиги і самовіддану працю своїх рідних і близьких у роки Великої Вітчизняної війни. Про це повідомляє прес-служба ОПЗЖ.

"Один із найяскравіших спогадів мого дитинства: коли дід-фронтовик взяв мене, першокласника, на святковий парад. Це була 20-та річниця Перемоги. Він з орденами веде мене за руку через площу. Не можу передати словами гордість, яку відчував тоді. Дід завжди був для мене прикладом. Його подарунок – наручний годинник – я ношу практично ніколи не знімаючи", – розповів Юрій Бойко.

За словами співголови "Опозиційної платформи - За життя", для нього особисто і для партії День Перемоги над фашизмом – це священне свято.

"Дуже важливо, що українці продовжують святкувати День Перемоги по всій країні. Ми побачили велику підтримку людей. Ми побачили, як багато українців поділяють наші цінності та підтримують наші політичні цілі. Це справжнє загальнонародне свято. Цього не можуть змінити ні провокації сучасних послідовників фашизму, ні політика влади, яка їх заохочує", – зазначив політик.

Юрій Бойко наголосив, що сьогодні дуже важливо зберегти історію перемог наших предків, ніколи не забувати про цінність життя і встановити мир в Україні.

"Їх покоління здійснило воістину великий Подвиг, пам'ять про який ми зобов'язані зберегти. І ми не будемо миритися з політикою переписування історії. Наша парламентська фракція ініціює зміни до законодавства, щоб вивести з-під несправедливої та необґрунтованої заборони всі символи Перемоги. Це символи торжества цінностей миру, єдності, гуманізму і міжнаціональної злагоди. І обов’язок нашого покоління – зберегти історичну правду, ніколи не забувати про цінність життя і добитися миру в Україні", – резюмував Юрій Бойко.