Юрій Бойко: Ми відстояли право жителів Донбасу на вибори місцевої влади

"Опозиційна платформа - За життя"

12 травня співголова "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко, народні депутати Наталія Королевська, Валерій Гнатенко та Юлій Іоффе побували з робочою поїздкою в Донецькій області. У Світлодарську відкрили громадську приймальню Юрія Бойка, де провели зустріч із жителями міста. На зустріч з Юрієм Бойком приїхали і жителі сусіднього селища Новолуганське.

"Опозиційна платформа - За життя"

Серед основних проблем - складнощі з медобслуговуванням, високі тарифи, допомога самотнім та літнім людям, труднощі з перетином КПВВ.

"Рішення відкривати приймальні народних депутатів від ОПЗЖ в населених пунктах на лінії розмежування - дуже правильне. Зараз усім людям в Україні живеться важко, але жителям цих регіонів – особливо важко. Тому дуже важливо зустрічатися з людьми, вислуховувати їх, знати про проблеми, щоб допомогти з їх вирішенням. Цим якраз і займуться наші депутати, які тут живуть і працюють", - зазначив Юрій Бойко.

"Опозиційна платформа - За життя"

Питання, адресовані співголові партії сьогодні, стосувалися і можливості проведення виборів на підконтрольній території Донбасу, які раніше скасувала ЦВК.

"Апеляційний суд за нашим позовом скасував постанову ЦВК про неможливість проведення місцевих виборів в окремих населених пунктах Луганської та Донецької областей. Це  порушення Конституції. Весь цей час ми вели боротьбу для повернення конституційних прав жителям Донбасу. Тепер ОПЗЖ буде домагатися, щоб рішення суду було виконано і вже найближчим часом були призначені вибори в 18 ОТГ. Право людей обирати і бути обраними має бути відновлено", - підкреслив політик.

Але головне, про що просили парламентаріїв під час всіх зустрічей, – це якнайшвидше домогтися миру. Жителі Донбасу хочуть миру, хочуть, щоб перестали гинути люди, щоб повернулося нормальне життя.

Громадська приймальня народного депутата Юрія Бойка відкрита за адресою: м. Світлодарськ, пр-т. Перемоги, 87.

"Опозиційна платформа - За життя"

"Опозиційна платформа - За життя"