Їм потрібно звернутися до психіатра. Українці розповіли, що думають про "слуг народу", які закликають розстріляти опозицію

Микита Потураєв Фото з відкритих джерел

Цинічні та відверто злочинні заяви представників Зе-команди та їхні пропозиції розстріляти опонентів чинної влади межують із фашизмом. Чи здатна чинна влада хоч якось покарати "слугу народу" Микиту Потураєва за такі заяви? Адже він прямо з трибуни парламенту закликав розстріляти представників ОПЗЖ. Українці розповіли про своє ставлення до таких закликів Зе-команди та висловили думку з цього приводу. Про це вони розповіли у програмі "Чуємо кожного".

"Це нерозумна людина, їй не місце в Раді. Партія посідає друге місце в Україні. Це що, мільйони людей розстріляти?"

"Це беззаконня."

"Я таких не вибираю. Заклик розстріляти - гірше, ніж фашизм".

"Те, що вони собі дозволяють, - це треш."

"Їм потрібно звернутися до психіатра. Тому що нормальна людина, зі здоровою психікою, яка займається державною діяльністю, не може такого сказати."

Крім того, часто влада плює на Основний Закон України - Конституцію. Чи відчувають українці, що вони захищені? Як вони ставляться до "конституційних" рішень влади?

"Конституція України хороша, але її ніхто не дотримується".

"Якби мене Конституція захищала, то я мав би більше прав. У мене б була більша пенсія."

"Медицина у нас безкоштовна. Але за фактом там потрібно гроші платити і платити."

"Закони не працюють у нашій державі. Ніякої Конституції немає. Конституцію порушує навіть президент. Ми взагалі нічим не захищені. Ми виживаємо, кожен випливає, як може."

"Я нічого не бачу, що для нас роблять".

"Конституція - мертва. Якщо президент її не виконує, то нуль."