Євросоюз узгодив розширення персональних санкцій проти РФ через Крим, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Офіційне прийняття повинно бути на наступному тижні

Сьогодні, 4 жовтня, посли Євросоюзу погодилися додати ще 8 осіб в список персональних санкцій проти РФ, введених після початку тимчасової окупації Криму. Про це повідомив кореспондент "Радіо Свобода" Рікард Йозвяк, який висвітлює теми європейської політики щодо східних країн-партнерів, інформує "УНН".

"Посли ЄС погодилися додати ще 8 осіб за підрив територіальної цілісності України. Офіційне прийняття повинно бути на наступному тижні. Ці 8 осіб в основному працюють в судовому секторі Криму. У поточному списку 177 осіб + 48 організацій", - написав Йозвяк.

Новини за темою: ЄС поки не запроваджуватиме санкції проти українських олігархів

Нагадаємо, Європейський парламент закликав ЄС бути готовим не визнавати вибори до Держдуми Росії. Про це йдеться в проекті майбутньої стратегії відносин ЄС з Росією. Відзначається, що Євросоюзу варто буде розглянути ряд обмежень проти Москви, якщо вибори будуть проведені з порушенням демократичних принципів і міжнародного права.

Раніше повідомлялося, що Палата представників Конгресу США одноголосно підтримала внесення до щорічного проекту оборонного бюджету поправок, які передбачають запровадження санкцій проти російського газопроводу "Північний потік-2".