ЄС продовжив індивідуальні санкції проти Росії за агресію проти України

Фото з відкритих джерел

Про це йдеться у повідомленні прес-служби Ради ЄС

Рада ЄС затвердила продовження персональних санкцій, запроваджених проти Росії за агресію проти України. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Ради ЄС, пише "Європейська правда".

"Сьогодні Рада ЄС вирішила продовжити санкції, спрямовані проти осіб, відповідальних за підрив або загрозу територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України, ще на шість місяців - до 15 березня 2022 року", - йдеться у повідомленні.

Обмежувальні заходи, що існують, передбачають обмеження на поїздки, заморожування активів та заборону на надання коштів чи інших економічних ресурсів, доступних для фізичних осіб та організацій.

Санкції продовжуватимуть застосовуватися до 177 фізичних осіб та 48 юридичних осіб.

Рішення про продовження санкцій було ухвалене за письмовою процедурою. Воно набуде чинності після публікації в Офіційному журналі ЄС.

Санкції Євросоюзу проти осіб та суб'єктів, відповідальних за підрив територіальної цілісності України, були запроваджені у березні 2014 року і відтоді продовжуються кожні півроку.

Останній раз перед цим їх продовжили до 15 вересня 2021 року.

Новини за темою: Україна хоче розширення санкційного списку ЄС проти Росії, - МЗС

Нагадаємо, раніше заступник директора зовнішньополітичної служби ЄС зі Східної Європи та Центральної Азії Люк Девінь заявив, що Європейський союз починає підготовку нового, п'ятого, пакета санкцій проти режиму Лукашенка.