Японія в липні почне видавати COVID-сертифікати вакцинації, - ЗМІ

Фото з відкритих джерел

Паспорти вакцинації будуть видаватися місцевою владою

З липня цього року в Япоії планується почати видачу паспортів про вакцинацію від COVID-19. Про детялях розповів генеральний секретар кабінету міністрів Японії Кацунобу Като. Про це, посилаючись на інформацію місцевих ЗМІ, повідомляє "УНН".

"З точки зору якнайшвидшої видачі, ми спочатку будемо оформляти їх в письмовому вигляді, але продовжимо розглядати можливість (їх видачі) з упором на електронний формат", - сказав він.

За його словами, цей COVID-сертифікат буде видаватися місцевою владою. Про деталі місцевій владі розкажуть наступного тижня.

Також генсек зазначив, що пункти, які повинні бути зазначені в сертифікаті, включають запис про щеплення проти COVID-19 та інші, пов'язані з вакцинацією, пункти, але деталі будуть визначені в майбутньому з урахуванням тенденцій в інших країнах.

За повідомленнями місцевих ЗМІ, видача паспортів про вакцинацію почнеться в період приблизно з середини по кінець липня.

Раніше повідомлялося, за місяць до проведення Олімпійських ігор у Токіо Японія скасує надзвичайний стан, який було введено через пандемію коронавірусу.

Також нагадаємо, що на території ЄС видали вже понад мільйон паспортів вакцинації від коронавірусу. А міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов заявив, що Україна запровадить ковід-сертифікати через 10-14 днів після ЄС.