Ринок землі - це злочинне діяння, але люди байдужі, бо натерпілися через нескінченні Майдани та всілякі жахи, - Рабінович

Вадим Рабінович Фото з відкритих джерел

Ринок землі - це злочинне діяння, констатував нардеп

Ринок землі - це злочинне діяння, що зроблено проти суверенітету України. Проте сьогодні спостерігається байдужість українців до власної землі і до того, що її скуплять іноземці, бо люди вже натерпілися через нескінченні Майдани і всілякі жахи.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал "Перший Незалежний", заявив народний депутат України, співголова політичної партії "Опозиційна платформа - За життя" Вадим Рабінович.

Вадим Рабінович, відповідаючи на запитання про відкриття ринку землі в Україні, наголосив, що такі дії є злочинними і спрямовані проти суверенітету України.

Новини за темою: Земельні відносини в Україні після 1 липня: Топ-20 запитань про запуск ринку землі та зміни у землеустрої

"Зрозуміло, що ринок землі - це злочинне діяння, зрозуміло, що це все зроблено проти суверенітету України, тому що суверенітет - це право народу розпоряджатися своєю землею, але скажіть, будь ласка, де десятки тисяч незадоволених продажем власної землі українців? Я поки їх не бачу. А якщо хтось думає, що тут 20 осіб у Раді можуть змінити ситуацію - ні. Ми віддали монобільшості, точніше, своїми голосами монобільшості право розпоряджатися, в тому числі, і землею України. Ось це ми і розсьорбуємо. Як можна це виправити? Це може виправити народ. Коли Янукович пішов не в той бік, народ це виправив... Тому люди, не знаю, на сьогодні я бачу байдужість до власної землі, байдужість до власної долі, байдужість до того, що іноземці скуповуватимуть землю України і не залишиться нічого. Чому така байдужість, теж зрозуміло. Люди вже натерпілися через нескінченні Майдани і всілякі жахи", - сказав Вадим Рабінович.

Новини за темою: Шмигаль розповів, хто отримає переважне право викупу земельної ділянки після відкриття ринку землі

На думку народного депутата, вихід із ситуації можливий за умови консолідації сил парламенту.

"Який вихід? Я думаю, що вихід - просто консолідація парламенту. Тобто дійсно треба сьогодні, і ми ведемо переговори з різними партіями, з різними фракціями, - давайте один раз разом станемо... і скажемо, наприклад: "Ні - продажу української землі!" - закликав нардеп.

Народний депутат також прокоментував святкування Дня Конституції, що відбулося напередодні.

"Конституція - вона або є, або її немає. Якщо вона не виконується навіть на один пункт, отже, її просто немає. Тому я вважаю, що Конституції у нас немає, вона потоптана, і її свято є просто блюзнірством", - сказав Вадим Рабінович.

Новини за темою: За два роки президентства Зеленський порушив 25 статей Конституції, - Журавський

Як повідомляли, Верховна Рада зібралася в понеділок, 28 червня, на урочисте засідання з нагоди Дня Конституції України