Як ті мавпочки, які не чують і не бачать: Корольчук про владу, яка "кришує" контрабанду зброї

pnk.tv

Правоохоронні органи та СБУ не можуть не знати про контрабанду зброї з Донбасу, каже експерт

Контрабанда зброї з Донбасу, яка і призводить до таких інцидентів, як стрілянина у поїзді "Укрзалізниці", насправді не має супротиву з боку влади. Навпаки, така незаконна діяльність має заступництво в ешелонах влади.

Про це в ефірі ток-шоу "Великий день" на телеканалі "Перший Незалежний" заявив експерт Інституту енергетичних стратегій Юрій Корольчук.

За його словами, Рада нацбезпеки має багато завдань, а не тільки має займатися перерозподілом сфер впливу: "РНБО, вони мають багато завдань: і економічні питання, і тарифні питання, і збройні в тому числі питання. А не тільки вирішувати перерозподіл сфер впливу".

Новини за темою: Зроблять прекрасне шоу: Лазарєв про псевдоборотьбу влади з контрабандою

"Ці питання (контрабанда зброї. - Ред.) також контролюються, вони контролюються відповідними угрупуваннями, злочинними. І ці злочинні угрупування вони, безумовно, мають "дах" у владі. Це не відбувається просто так, це все везеться не по одному пістолету чи одному автомату, це везеться машинами, везеться поїздами, скоріш за все, тобто це питання до правоохоронних органів", - заявив Корольчук.

Експерт також відхилив імовірність того, що правоохоронні органи не обізнані про контрабанду зброї з непідконтрольних територій Донбасу.

"Ну, хіба, як ті мавпочки, які не чують, не бачать і не говорять", - відповів Корольчук на питання ведучої, чи може влада не знати про контрабанду зброї з Донбасу.

Як повідомляв ПН, у потягу №126 сполученням Костянтинівка - Київ сталася стрілянина, яку влаштували військовослужбовці.