"Я буду відстоювати своє право": Разумков пообіцяв піти до суду, якщо у нього спробують забрати депутатський мандат

Він підкреслив, що посада спікера - це одне, але мандат йому дав народ, який підтримав його на  виборах

Дмитро Разумков Новое время

Голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевняє, що звернеться до суду, якщо монобільшість спробує позбавити його мандата народного депутата. Про це спікер парламенту розповів у інтерв’ю телеканалу "Прямий".

"Так, я буду відстоювати своє право. Тому що це вже не про посаду, а це про можливість робити те, що я обіцяв як людина, як Дмитро Разумков, як вже сьогодні політик", - запевнив голова Верховної Ради.

Новини за темою: "Спроби можуть бути": Разумков не виключає, що його можуть спробувати позбавити депутатського мандата

Він підкреслив, що посада спікера - це одне, але мандат йому дав народ, який підтримав його на  виборах.

"І тут це вже буде не моя власна позиція, це буде не моя посада, а це буде те, за що, зокрема, голосували і за мене, і за колег, які сьогодні працюють в стінах Верховної Ради України. Це вже не про посади, а про людей", - переконує Разумков.

Нагадаємо, нещодавно голова Верховної Ради Дмитро Разумков запевнив, що не звертатиметься до суду щодо його звільнення з посади спікера, аби не дати своїм опонентам можливості апелювати до того, що він тримається за посаду.

Як відомо, народні депутати відсторонили голову Верховної Ради України Дмитра Разумкова від ведення двох пленарних днів ВР. За відсторонення Разумкова проголосували 240 народних депутатів.  

Раніше Дмитро Разумков розповів, що робитиме після відсторонення. Він планує багато працювати і створити власну велику команду.