"Ви затикаєте мені рот. Це свобода думки по-американськи?" Путін розкритикував журналіста NBC

Кремль

Президент Росії Володимир Путін у ході інтерв'ю американському телеканалу NBC заявив, що журналіст Кір Сіммонс перебиває його і не дає сказати, якщо відповіді лідера РФ не подобаються. Розшифровку інтерв'ю Путіна американському каналу оприлюднили на сайті Кремля в понеділок, 14 червня.

Під час бесіди мова, зокрема, зайшла про те, що в Росії деяким представникам опозиції і журналістам присвоюють статус іноземних агентів. Своєю чергою Путін нагадав, що закон про іноземних агентів був прийнятий у США ще 30-ті роки, він набагато жорсткіший, ніж у Росії.

"Але, пане президенте, просто в Америці ми називаємо те, що ви зараз робите, "а самі-то ви що, на себе подивіться" - отак говорять в Америці. Пряме питання поставлю, відверте", - сказав журналіст NBC.

Після цього Путін заявив, що Кір Сіммонс його перебиває і не дає висловити свою думку до кінця.

"Дайте мені відповісти, ви ж мені поставили запитання. Вам не подобається моя відповідь, і ви мене відразу перериваєте. Це некоректно", - сказав президент РФ.

Далі журналіст ставив навідні запитання, після чого Путін заявив, що журналіст затикає йому рота.

"Ні. Якщо ви наберетеся терпіння і дасте мені сказати до кінця те, що я хочу сказати, вам все стане ясно. Але вам не подобається моя відповідь, ви не хочете, щоб мою відповідь чули ваші глядачі, от у чому проблема. Ви затикаєте мені рота. Хіба це свобода вираження власної думки? Чи це свобода вираження власної думки по-американськи?" - сказав президент Росії.